• |
ide | kryesore

Ilda Bejleri flet për jetën luksoze, ‘Kam të ardhura nga gjyshja’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për jetën e saj luksoze që ajo bën.

Ditën e djeshme moderatorja i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory dhe njëri prej tyre e ka pyetur për jetën luksoze që bën. “Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie?”, e ka pyetur fansi Ildën e cila nuk ka ngurruar të jap një përgjigje për këtë pjesë.

“Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjetër “tironce” shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë,”, ka përfunduar moderatorja e Digitalb.

Image

5 Comments

  1. jam familjar me fjalorin shqip-shqip:
    – p.dh – vagine – picka – dumka – duci – zogu – pjeshka – kumlla – trendafilja – etj…

    por se dija qe “gjyshja” eshte nofke e re per ate zogun aty poshte mes shaleve

    sa do rrojme do mesojme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu