• |
ide | kryesore

Noizy i hedh kunjë Luanës në koncert, ‘Të fala kunatit’ (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Luana dhe Noizy kanë ndarë skenën në një nga klubet e Kosovës, por veprimi i Noizyt i habiti të gjithë.

Të gjithë e mbajmë mend rivalitetin e hershëm të Noizyt dhe Ghetto Geasyt e lidhur me këtë ai ngacmoi Luanën në koncert. Teksa po bëhej gati të këndonte këngën DISS për Babastars, Noizy i tha Luanës që me siguri ishte në prapaskenë “Të fala kunatit”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu