• |
ide | kryesore

Pete Davidson shokon me deklaratën për nënën e tij,’Unë mund të bëj seks me të’

Paparazzi, Slider

Pete Davidson i ka dhënë fund lidhjes së tij me këngëtaren e njohur Ariana Grande, ku nuk vonoi shumë dhe bëri publike lidhjen e tij të re së bashku me Kate Beckinsale, por ai ende është duke jetuar në të njëjtën shtepi me të ëmën.

Aktori dihet për shakatë e tij, por ai ka qenë i ftuar në një emision, ku bëri të ëmën objekt bisede, por kësaj rradhe shakaja ishte shumë e “errët”.

Ja dialogu mes aktorit dhe moderatorit të kësaj shakaje të “errët”.

“Moderatori: A del mamaja jote në takime?

Pete:Po përpiqem ta bindë që të dalë!

Moderatori: Si mendon që do të ndihesh kur nëna jote të fillojë takimet?

Pete: S’më intereson. Dikush duhet ta ngrejë atë grua. Seriozisht, s’ka qenë me askënd që kur im atë vdiq. Dikush duhet të merret me të dhe të ma heq qafe atë zonjë!”

Moderatori: Pete, ajo mund të jetë duke e parë këtë tani…

Pete: S’më intereson. Në këtë pikë unë mund të bëj seks me të!”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu