• |
ide | kryesore

Video/ Një prezantim të tillë nuk e keni parë kurrë: prezantimi i fanellës së Trabzonspor prek Piqué e bëhet viral

Sport, Video

Trabzonspor ka fituar tashmë. Prezentimi i fanellës së re të skuadrës turke për sezonin 2019-20, që është bërë përmes një video të shpërndarë në profilet sociale të klubit, me protagonistë fëmijët, ka patur një sukse të pabesueshëm. Të pafundme elozhet në rrjet e nuk kanë munguar edhe komplimentet e kampionëve të mëdhenj. Mes të cilëve mbrojtësi i Barcellona, Gerard Piqué, që është emocionuar e ka duartrokitur virtualisht videon në Twitter.


Trabzonspor nuk e ka lënë rastin ti shpëtojë dhe i ka garantuar shtatlartit të përfaqësueses spanjolle fanellën për të e familjen e tij si dhuratë.

https://www.youtube.com/watch?v=jJ0xGyBCjwILini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *