• |
ide | kryesore

Njoftimi/ Zonat e Tiranës që do të jenë pa drita për dy ditë

Lajme, Të fundit
oshee-1-650x356.jpg

Tirana do të përballet me të tjera ndërprerje energjie në datat 24-25 korrik. Ky është një njoftimi zyrtar i OSSHE-së, që ka përcaktuar edhe zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje të energjisë.

Njoftim për abonentët Tiranë

Datat 24-25 KORRIK

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, ku po ndërtohet rrjeti i ri 20 kV, si dhe po vendosjen e pajisjet e reja të cilat do të rrisin cilësinë e furnizimit me energji, në datat 24-25 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

24 KORRIK

23:30-05:00

Rruga “Pandi Dardha”

9:00-12:00

rruga “Teodor Keko”, pjesërisht pranë ish-Doganës, rruga “Mati Logoreci”, rruga “Pandi Dardha”

12:00-15:00

zona Fushë Yzberisht pjesërisht,

9:00 -15:00

rruga “Mikel Maruli”, prane rrugës “Teodor Keko”

09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”,

25 KORRIK

09:00-12:00

rruga “Riza Cuko”

09:00-15:00

rruga “Petro Nini Luarasi”

09:00-16:00

rruga “Rexhep Preza”, rruga “Pandi Dardha”

9:30-15:00

rruga “Mine Peza”

9:30 deri 12:00

rruga “Petro Marko”

9:30 -15:00

rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

9.00-12.00

rruga “Myslym Shyri”, rruga “Sami Frashëri”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu