• |
ide | kryesore

PS mbledh Asamblenë, shihni disa foto pikante

Lajme, Të fundit

Socialistët po mblidhen në Pallatin e Kongreseve ku do të mbahet Asambleja Kombëtare e PS-së.

LSA na sjell disa foto nga ajo çfare ndodhi jashte ambienteve te Pallatit te Kongreseve.

Asambleja ishte parashikuar te nise ne oren 16:00 por kryeministri Edi Rama mbërriti një orë me vonesë.

Asambleja pritet të konfirmojë se në periudhën shtator 2019 – janar 2020 të zhvillohen zgjedhje të përgjithshme për strukturat vendore e qëndrore të PS.

7 Comments

  1. Edhe pse i kane te gjtha mundesite te mbajne diete (nga parate qe u vjedhin shqiptareve) te gjitha inteligjente (???) bythetrasha jane, keto grate e tufes se qenerve!!!

  2. Edhe pse i kane te gjtha mundesite te mbajne diete (nga parate qe u vjedhin shqiptareve) te gjitha inteligjente (???) e bythetrasha jane, keto grate e tufes se qenerve!!!

  3. Fytyra hajdutesh dhe grabitqaresh.Fytyra te shemtuara te ketij vendi.Shembylltyra te jasht qitjeve njerezore .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu