• |
ide | kryesore

Rama e shkarkoi në mbledhje të Asamblesë, flet Ditmir Bushati

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i qeverisë ka shkarkuar Ditmir Bushatin nga drejtues politik i qarkut të Shkodrës, duke e njoftuar këtë vendim në mbledhjen e Asamblesë Kombëtarë të PS.

Në një prononcim të shkurtër për mediat Bushati u shpreh se do të ketë edhe komunikime të mëtejshme, ndërsa shtoi se nuk është e rëndësishme nëse ka apo jo një post në PS, por rëndësi kanë idealet për të cilat lufton.


“Te jeni te qetë do të ketë komunikime të mëtejshme. Nëse jam unë apo jo “mendimi ndryshe në PS”, për këtë duhet të pyesni të tjerë dhe jo mua. Nuk ka rendësi jam me post apo jo por për çfarë çështjesh luftoj. Mungesa e ofiqit me bën te jem edhe me i vendosur per te çuar përpare projektet e mia”, u shpreh ai.

6 Comments

 1. Qelbesirta e Koncesioneve, kerkon Reforme ne Drejtesi.

  Dhe bertet: ATA Kane frike.

  Kush ka frike o Qelbesire? PPP/ Tenderat dhe Koncesionet mbajne ere MUT

 2. Qelbesirta e Koncesioneve, kerkon Reforme ne Drejtesi.

  Dhe bertet: ATA Kane frike.

  Kush ka frike o Qelbesire? PPP/ Tenderat dhe Koncesionet mbajne ere, dhe ti do kesh Pune me to, dhe te zente cdo , qe ke vjedhur.

 3. Kush e pa ekspoziten e rames ne norvegji. Perfaqesim i vertet i vlerave te shqiptareve. Jemi krenar per ramen i cili eshte ambasadori me i mire i shqiperise. I krahasueshem vetem me churchillin i cili gjente kohen dhe ne lufte te pikturonte…… bravo rama bej art. Eshte forma me e larte shprehjes se gjenise. Jemi me fat qe kemi nje kryeminister te till.

  1. je mire? Nuk e di cfare derdellit ti per pikturen por vleresimet negative i kane dhene kritike nga evropa e nuk po pyesin per nje mjeran si ti..Edhe sikur (qe nuk eshte), une nuk paguaj taksat per rrogen e tij qe te pikturoj haleve te evropes vizatime porno, por te qeverise. Tani hik o vemje se na ndyve blogun!

 4. Pirdh Pirdh Bushato, e katandise PS e Shkodres nga 25mije vota ne 9mije vota, ke edhe fytyre te dalesh te japesh mend. Shko ne Brazil te ndjekesh projektet e tua se politika nuk eshte per ty

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu