• |
ide | kryesore

Zbulohet e vërteta e tradhëtisë së Feros dhe zënka mes Rinës dhe Taynës

Paparazzi, Slider

Kohët e fundit në media kanë qarkulluar disa lajme të cilat kanë ngjallur shumë komente dhe debate.

Histori bombastike që fshihen pas mesazheve në Instagram kanë bërë namin dhe së fundmi pjesë e tyre ka qenë Tayna, Rina dhe Fero.

Pak kohë më parë në media u publikua një bisedë midis Tyna-s me një të afërmi të saj ku shante hapur Rinën.

Historia më e fundit e bërë publike është ajo e Feros ku shfaqej duke flirtuar me një fanse të tij po në Instagram.  Biseda tregonte se reperi kishte plane që të bashkëjetonte me fansen dhe të ndahej nga Arbenita.

Por duket se asnjë nga këta lajme nuk ka qenë i vërtetë. “Iconstyle” ka zbuluar se këto biseda janë të rreme dhe ato mund të modifikohen shumë lehtë në internet. Mjafton të dish të përdorësh aplikacionin dhe aty mund të krijosh çfarë bisede të dëshirosh madje edhe me personazhin më të famshëm të showbiz-it

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu