• |
ide | kryesore

Policia rrethon teatrin. Plan për nxjerjen jashtë të aktorëve dhe gazetarëve (foto)

Arkiva, Të fundit

Forcat Speciale dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po rrethojnë Teatrin Kombëtar dhe Pedonalen pranë tij.

Policia po largon me dhunë gazetarët dhe kameramanët nga oborri i teatrit. Po ashtu, Forcat Speciale po tentojnë të hyjnë brenda teatrit për të nxjerrë me dhunë artistët dhe qytetarët, që prej disa orës kanë pushtuar teatrin.

L’image contient peut-être : une personne ou plus, arbre, chaussures, foule et plein air L’image contient peut-être : une personne ou plus, personnes debout, arbre, foule et plein air

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu