• |
ide | kryesore

Si dukeshin personazhet shqiptarë në adoleshencë

Paparazzi, Slider

Shumica prej tyre sot gëzojnë një jetë të mirë e të suksesshme dhe domosdo me kalimin e kohës kanë pësuar ndryshime si në stil ashtu edhe më pamje. Më poshtë do ju sjellim disa imazhe se si dukeshin vipat kur ishin në gjimnaz.


ENCA


ENCA.jpeg

Çiljeta Xhilaga

CILEJTA.jpg

Marina Vjollca

MARINA.png

Aurela Gaçe

LELA.jpg

Xhemi Shehu

XHEMI.jpg

Era Istrefi

ERAS.jpg

Dafina Zeqiri

DAFINA.jpg

Ledri Vula

LEDRINJO.jpg

Luana Vjollca

LUANA.png

Tayna

taj.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.