• |
ide | kryesore

Nicole Murphy, në një lidhje me trajnerin e saj

Paparazzi, Slider

Modelja Nicole Murphy 51 vjeç dhe drejtori i Trajnimit, Antoine Fuqua 53 vjeç, janë çifti më i ri i showbizit. Ata janë kapur “mat” nga paparacët. Çifti, të dy të martuar dhe me fëmijë janë fotografuar duke kaluar momente romantike. Në një moment, ata janë afruar afër duke u puthur, çka ka ngjallur reagimin e fansave. Mediat kanë nisur aludimet se mes tyre ka nisur një histori dashurie, por bukuroshja Murphy ka pohuar se puthja në buzë me Fuqua ishte e një niveli shoqëror dhe nuk ka asgjë mes tyre.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu