• |
ide | kryesore

Dhurata luksoze Jennifer Lopez nga partneri (Foto)

Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez festoi 50 vjetorin e saj të lindjes dhe dhuraa më të bukur me siguri ka qenë ajo që ka marrë nga partneri i saj, Alex Rodriguez.


Sikurse raportojnë mediat e huaja, ylli i “Hustlers” i ka dhuruar Jennifer një makinë Porche 911 GTS, ngjyrë të kuqe dhe që kushton plot 140 mijë dollarë.


Kjo nuk është hera e parë që, ish-sportisti i dhuron partneren e tij me dhurata luksoze e sigurisht që në një festë kaq të rëndësishme sa kjo ka goditur në shenjë.

Rodriguez organizoi gjithashtu një festë gjigande për ditëlindjen e saj të 50-të, dhe momente nga festimet çifti i kanë  ndarë edhe me fansat e tyre në rrjete sociale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu