• |
ide | kryesore

Meta publikon FOTON e pazakontë: Do durojmë edhe ca…

Pikante

Presidenti Ilir Meta ka dhënë një mesazh ndryshe këtë fundjavë, duke postuar një foto nga kopshti i tij. Ai shfaqet mes domateve, të cilat nuk janë pjekur ende. Meta shkruan se “duhet të durojë edhe pak”.

“Përshëndetje miq! Domatet duan ende kohë për t’u pjekur. Do durojmë edhe ca!”, – shkruan Meta që siç duket nuk ka besim te domatet e blera në dyqan dhe pret ato të kopshtit të tij. Nëse nuk është duke pritur diçka tjetër… ©LAPSI.al


2 Comments

 1. Apo skeni faj ju beni teater si mos beni ju e keni hak nje breivik brenda ne parlament tu beje shoshe edhe e keni pak biles
  Gjith ju te SOROSIT jeni bravo por edhe ne do durojme e ca se everteta vonon por nuk harron

 2. O Njazi te rente pika. Po ku e njeh ti Soros-in mer amon? Ku ? Si e njeh?
  Sikur Sorosi te zgjidhet president i USA, do i lepini gjithe keto idiotizma qe thoni kunder tij?
  Po Sorosi nuk la qytet te Shqiperise pa ndertua shkolla. Cfar ke bere per Shqiperine ti o vulehumbur. TI dhe gjithe ata qe flasin si ti…
  Injorance e thelle, gjindje pa shkolle. Degjoni nje idiot qe fillon luften me Sorosin (per hir te Trampit) dhe ju si ato biba “ga ga ga…” nga mbrapa.
  Harroni jue qe Trampi dhe Sorosi frekuentojne te njejtat sallone neper bote. Mendoni se do beni mik Tramp-in duke share Sorosin.
  Kaq idiot e mendoni Tramp-in ???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu