• |
ide | kryesore

(FOTO) Aksident në autostradë, përplasen në seri katër makina luksoze

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Sukthit, ku për fat të mirë nuk ka patur persona të lënduar.


Katër makina luksoze janë përplasur në seri me njëra-tjetrën duke shkaktuar edhe bllokim të lëvizjes për minuta të tëra dhe trafik të rënduar në autostradën Tiranë-Durrës.


Në aksident u përfshinë katër makina luksoze, të cilat u përplasën në seri me njëra-tjetrën, duke shkaktuar trafik të rënduar në autostradën Tiranë-Durrës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu