• |
ide | kryesore

FOTO/ Aktorja e filmave pornografikë: Si reagoi babai kur i tregova çfarë bëja

Lapsi Leaks

Një nga yjet më të njohura të industrisë së pornos ka zbuluar se si kanë reaguar prindërit e saj kur ajo u ka thënë se çfarë punë bën.


“E patën të vështirë ta pranonin. Nuk më braktisën, por ishin shumë të shqetësuar për faktin se xhiroja filma për të rritur”, – tha Angela White.


Çuditërisht, 33-vjeçarja deklaron se babai i saj ishte më i butë sesa nëna kur mori vesh se si e fitonte bukën e gojës vajza.

“Kur ia thashë babit, nuk reagoi shumë. Ndoshta e dinte se nuk mund të më ndalonte dhe kuptoi që reagimi i ashpër dhe negativ nuk do të kishte dobi. Ndoshta e kishte kuptuar më parë se me çfarë merresha”, – u shpreh Angela.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu