• |
ide | kryesore

Publikohen pamjet e reja të ‘Peaky Blinders 5’ (VIDEO)

Paparazzi, Slider

“Peaky Blinders 5” nuk ka akoma një datë premiere por ka një trailer, që u shpërnda nga BBC One.

Në klip parashikohet fillimi i një faze vendimtare në historinë evropiane: në fillimin e viteve ‘30, Kontinenti i Vjetër është terren jashtëzakonisht pjellor për lindjen e lëvizjeve nacionaliste.


Dhe është pikërisht nga radhët e partisë fashiste britanike arrin ai që, nga traileri, duket sikur është kundërshtari i radhës i Tommy Shelby.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu