• |
ide | kryesore

VIDEO/ Burri rreh gruan në mes të Tiranës, askush nuk ndërhyn (pamje të rënda)

Lajme, Të fundit

Një video e rëndë është publikuar në rrjetet sociale mbrëmjen e së enjtes. Portali JOQ Albania ka publikuar pamjet se si një burrë rreh keqazi një grua në mes të ditës, në mes të rrugës. Ai e godet atë me shqelma dhe e tërheq zvarrë nga flokët.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë të populluar pranë Qendrës Spitalore “Nënë Tereza”, por askush nuk ka ndërhyrë për të ndarë sherrin apo për të mbrojtur vajzën që dhunohet në sy të të gjithëve. Nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje dhe ende policia nuk ka dhënë asnjë detaj për të. ©LAPSI.al


2 Comments

  1. Policet jane me keq se hajdutet , edhe hajdutet me uniform policie vishen e te vjedhin, rrahin biles dhe vrasin.
    E mirekuptoj indiferencen e njerzve, Ne Shqiperi njerzit i zgjidhin problemet vete pa ndihmen e policise.

    E pate ate policin e bashkise qe i gjuante shtatzenes ne bark? E ca ndryshimi ka polici nga nje ordiner vagabond? Asgje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu