• |
ide | kryesore

VIDEO/ Panik në autostradë, avioni bën ulje të detyruar mes makinave

Planet

Një avion i vogël bëri një ulje të papritur dhe të detyruar në një rrugë të Uashingtonit. Një zhvillim i tillë shkaktoi panik te shoferët e automjeteve që po kalonin në rrugë, por fatmirësisht episodi përfundoi pa dëme dhe të lënduar. E gjithë ngjarja është kapur me kamera nga një patrullë policie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu