• |
ide | kryesore

Rama komenton më në fund gjyqin 140 milionësh të humbur me Becchettin

Të fundit
becchetti.jpg

Fakti se Shqiperia duhet t’i paguaje pronarit te ‘Agon Channel’, 140 milione euro pas nje gjyqi të humbur në arbitrazh e ka bërë kryeministrin Edi Rama te reagojë, ne faqen e tij ne Facebook. A i eshte pergjigjur nje komentuesi qe e pyeste pikerisht per kete ceshtje, per te cilen deri me pare nuk kishte pasur ndonje koment.

“Ke harru te permendesh dhe leket qe ke me i dhon Agon chanel me ket fushaten qe ke marr me bizneset..se skan ku dalin ne vend tjt vec se tu e rrjep me xham popullin dhe bizneset”- i shkruan nje komentues.


Ketij te fundit, Rama nuk ia ka kursyer pergjigjen:

Rama: jo jo, s’harroj asgje une po kjo qe thua ti eshte muhabet pa lidhje dhe i gjyq s’ka mbaruar, pavaresisht se sipas teje jane dhene edhe leket! Shendet vella e mesoje qe ai kuponi ka brenda parate e popullit e te shtetit, jo vetem fitimin e pronarit te radhes.

3 Comments

  1. Ketij kelyshi mos ti bohet vone. Do te kete kallzim penal per dem ndaj shtetit te cilin do te duhet ta paguaje nga leket e mamit, ose te……… e di vete ai…… . Shqiptaret boll i ka rrjep tani eshte radha ta rrjepi ligji kete njeri me gunga ne tru

  2. Qelbesire, plere, nuk ka agument dhe ka kurajo dhe te te ofendoje.gunge ngeli gjith jeten i pa shkolluari, plak matuf dhe mendje 11 vjeqari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu