• |
ide | kryesore

Tronditet Korça/ Adoleshenti i jep fund jetës duke u vetëhelmuar

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë mbrëmje qytetin e Korçës.


Mësohet se një adoleshent, 16 vjeç, i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar.


16-vjeçari ishte banor i fshatit Porodinë. Deri më tani, nuk dihen ende arsyet që e kanë detyruar të riun të ndërmarrë aktin e vetëflijimit.

Ndërkohë, Policia ka mbërritur në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të vetëvrasjes.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *