• |
ide | kryesore

FOTO/ Vajza e këshilltarit të Haradinajt pëson aksident në Rrugën e Kombit

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Rrugën e Kombit. Mediat e Kosovës shkruajnë se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Rrëshen, dhe në të është e përfshirë Tea Belegu, vajza e biznesmenit dhe këshilltarit të Ramush Haradinajt, Erolld Belegu. Fatmirësisht, të gjithë i kanë shpëtuar, ndërsa janë publikuar edhe pamjet e këtij aksidenti të rëndë.


67569147_2658321334187042_3281335940194238464_n-658x102467540897_2294458920674183_7174929961038381056_n-621x1024vajza-e-eroll-belegut-696x416

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu