• |
ide | kryesore

I dhuroi veshkën, Selena prish miqësinë me miken e ngushtë

Paparazzi, Slider

Selena Gomez kaloi një sfidë të vështirë me shëndetin dhe mikesha e saj më e mirë, Francia Raisa, u afrua t’i dhuronte njërën veshkë.

Në një foto të publikuar në Instagram e cila u bë virale në atë kohë, shfaqeshin dy vajzat të cilat kishin shtrënguar duart me njëra-tjetrën, pak orë pas operacionit i cili kishte rezultuar i suksesshmëm.

Por, dy vite pas këtij gjesti emocionues, Selena nuk i flet më shoqes së saj të ngushtë.

Mediat e huaja raportojnë se Francia i kishte tërhequr disa herë vërejtjen Selenës që të bënte kujdes me shëndetin pas operacionit, por këngëtarja s’ja kishte vënë veshin.
Pas operimit, Selena i kishte premtuar asaj se s’do ta tepronte me alkool-in, por mesa duket nuk e kishte mbajtur fjalën. Thuhet se për këtë arsye vajzat kanë debatuar dhe Selena ka ndërprerë kontaktet me mikeshën e saj të fëmijërisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu