• |
ide | kryesore

Beyonce rikthehet me Destiny’s Child

Paparazzi, Slider

Beyonce është frymëzuar nga Victoria Beckham e cila ribashkoi grupin “Spice girls”, dhe ka menduar të ndjekë të njëjtën taktikë me grupin e saj.
Sikurse raporton  “The Sun”, këngëtarja ka nisur lëvizjet për të ribashkuar grupin, duke kontaktuar me ish-antarët e “Destiny’s Child”.Mësohet se  Michelle Williams dhe Kelly Rowland po udhëtojnë në Evropë dhe shumë shpejt do t’i bashkohen koncerteve të Beyonce-s.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu