• |
ide | kryesore

Korçë/ Kamioni merr para biçikletën, 1 i vdekur

Lajme, Të fundit

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korçë-Drenovë.


Mësohet se një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur për vdekje një person  që udhëtonte me biçikletë.


Viktima, identiteti i të cilës nuk është bërë ende i diutr, ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të Korçës, si pasojë e plagëv e të marra.

Policia ka mbërritur në vengjarje për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *