• |
ide | kryesore

I armatosur me pistoletë, i riu grabit një agjenci kredish në qendër të Tiranës

Lajme, Të fundit

Një pikë dhëniesh kredish të vogla në Tiranë është grabitur nga një person i maskuar dhe i armatosur.

Mësohet se grabitësi ka kërcënuar punonjësit e biznesit në zonën e “Zogut të Zi” dhe është larguar prej aty duke marrë një sasi të konsiderushme parash.


Ngjarja ka ndodhur pas një qendre tregtare të kryeqytetit.

Ndërkohë, Policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur grabitjen dhe për të nisur punën për identifikimin e autorit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu