• |
ide | kryesore

Vlorë/ Gruaja tenton të hidhet nga pallati, i shoqi e kap me shpejtësi dhe ndodh mrekullia (Video)

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Orizi”, ku një grua ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga pallati ku banonte.

Sikurse shihet edhe nga materiali filmik i siguruar nga Lapsi.al, gruaja ka tentuar të hidhet nga ballkoni i banesës, ndërsa ka qenë ndërhyrja e menjëhershme e bashkëshortit të saj që i ka shpëtuar jetën.

Sakaq, kjo ngjarje ka shkaktuar panik tek kalimtarët, që kanë reaguar duke lëshuar britma.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu