• |
ide | kryesore

Avioni privat i Pink përfshihet nga flakët ( VIDEO)

Paparazzi, Slider

Pink i ka shpëtuar një incidenti në avionin privat, i cili mund përfundonte në tragjedi.

Menaxheri i saj dhe ekuipazhi zbarkuan në Danimarkë mbrëmjen e së hënës dhe pak minuta më vonë, avioni shpërtheu në flakë. Gjithcka ndodhi një natë pas koncertit të Pink në Oslo.


Sipas mediave lokale, këngëtarja nuk ishte me të tjerët, të cilët po ktheheshin nga koncerti i saj.

“Pink nuk ishte personalisht në bord, por menaxheri i saj dhe disa anëtarë të tjerë të turneut ishin, por gjithçka shkoi në rregull”, njoftoi promovuesi i Pink për gazetën norvegjeze VG.

Nuk është raportuar asnjë i lënduar dhe nuk dihet ende cili ishte problemi i avionit që mori flakë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu