• |
ide | kryesore

Edhe presidenca aludon për aferat me drita të kuqe të Elisa Spiropalit

Arkiva, Të fundit

Kundërshtarët e saj vazhdojnë ta qëllojnë me goditje nën brez elisa Spiropalin. Këtë radhë ka qenë zëdhënësi i presidencës Tedi Blushi që i ka përmendur asaj “dritat e kuqe”. Pasi Spiropali reagoi ndaj kthimit të ligjit për koncesionet prej Ilir Metës blushi shkroi në Facebokun e tij:” Dhimbje për të çmendurën E., cila pasi nxorri me këpucë të kuqe doganat, nuk i bën përshtypje t’i nxjerrë dritat e kuqe të gjithë ekonomisë kombëtare, pavarësisht paralajmërimeve të institucioneve ndërkombëtare.”

Edhe më parë përfaqësues të PD dhe LSI-së kanë përdorur argumenta ekstra politikë në luftën ndaj ministres. Sa herë që ajo i ka kundërshtuar në publik ata i janë përgjigjur me aludime për afera seksuale, për prishje familjesh dhe për shtrëngimin e ushkurit të pantallonave (shkrimi poshtë).

©Lapsi.al

Shantazhi seksual me përgjimin e padëgjuar të Elisa Spiropalit

Kush po e masakron Elisa Spiropalin?

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu