• |
ide | kryesore

‘The Matrix’ rikthehet në kinema

Paparazzi, Slider

Filmi “sci-fi action”, “The Matrix” me Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving dhe Joe Pantoliano mbush 20 vjet.

Për të festuar këtë përvjetor të rëndësishëm, filmi kult do të rikthehet në disa kinema në SHBA, për rreth një javë.
“Matrix” do të projektohet në versionin Dolby Atmos dhe Dolby Vision, një nderim teknologjik që u bëhet regjisoreve Wachowski.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu