• |
ide | kryesore

Tom Hardy, skenaristi i filmit ‘Venom 2’

Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë Andy Serkis u konfirmua si regjisori i “Venom 2”, vazhdimi i “cine-comic” kampion arkëtimesh në vitin 2018, me Tom Hardy që rikthehet në rolin e antiheroit Marvel.

Roli i aktorit britanik do të jetë më i gjerë në këtë kapitull të ri të sagës, pasi ka bashkëshkruar dhe skenarin.

“Tom është përfshirë shumë në skenar, së bashku me Kelly Marcel dhe është shumë i përqendruar te interpretimi i personazheve”, -tha Serkis.

“Jemi në fazat e para të projektit dhe do të doja t’i shikoja personazhet në një tjetër drejtim. Jam tepër entuziast të punoj me të gjithë aktorët e mëdhenj të përfshirë. Është një film fantastik. Jam vërtet i nderuar të jem regjisor i një historie tepër bashkëkohore dhe shpresoj të hyjë në historinë e kinemasë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu