• |
ide | kryesore

Michael Douglas shfaqet në gjendje jo të mirë shendetësore ( FOTO)

Paparazzi, Slider

Michael Douglas dhe gruaja e tij, Catherine Zeta-Jones kanë filluar pushimet në qytetin e vogël turistik në Portofino, Itali.

Aktorët e njohur u fotografuan teksa po darkonin me miqtë, por ajo që binte në sy ishte gjendja e aktorit dhe fytyra e tij e shqetësuar që nxiti zëra se shëndeti i tij po përkeqësohej dhe nuk ishte aspak e mirë. Douglas kishte luftuar kancerin në fyt që nga viti 2010. Luftimi i sëmundjes, e ndihmoi për të shpëtuar martesën me Catherine. Shëndeti i dobët e bëri të rishqyrtojë jetën e tij dhe të kuptojë se çfarë ka më shumë rëndësi, përkatësisht gruaja dhe djemtë Cameron, 40-vjeç dhe Dylan, 18-vjeç dhe vajza Sarus, 16-vjeç.

 “Kanceri ishte në fazën e katërt. Me shërimin, më dha një mundësi të re për të vlerësuar jetën. Kur futesh në moshë 70-vjeç, gjithçka ndryshon. E kupton se fundi është afër dhe familja po më jep forcë në të gjitha këto,” tha aktori.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu