• |
ide | kryesore

Foto/ Edi dhe Linda Rama me rrobabanje në plazhin privat të vilës së Dhërmiut

Paparazzi, Slider

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një foto në profilin e tij në Instagram, ku duket me bashkëshorten e tij Linda Rama në breg të detit, teksa shohin djalin e tyre të vogël, Zahon që lahet në ujë. Rama po pushon këto ditë në rezidencën qeveritare në Dhërmi, një vilë e rinovuar krejtësisht pas ardhjes së tij në pushtet. Kjo vilë qeveritare që ka kryer këto funksione që në kohën e rgjimit komunistë është përdorur më parë nga daja i nënës së tij ish anëtari i Byrosë Politike, Spiro Koleka.

3 Comments

  1. @@ në plazhin privat të vilës së Dhërmiut @@
    @@ në rezidencën qeveritare në Dhërmi @@
    @@ përdorur më parë nga ….ish anëtari i Byrosë Politike, Spiro Koleka. ‘@@

    Tani filloni ju _arat e ketij portalit dhe filloni te dhisni nga goja.. Karremin ja u hodhi Shkurdhaku , tani eshte rradha juaj.

  2. هل أنت رجل أعمال أو امرأة؟ هل تحتاج إلى أموال لبدء مشروعك التجاري؟ هل تحتاج إلى قرض لتسوية الديون الخاصة بك أو سداد فواتيرها أو بدء عمل تجاري لطيف؟ هل تحتاج إلى أموال لتمويل مشروعك؟ نحن نقدم خدمات قروض مضمونة من أي مبلغ وإلى أي جزء من العالم (للأفراد والشركات والسماسرة والهيئات الاعتبارية) بمعدل فائدة فائق قدره 2 ٪. للتطبيق ، لا يمكن لنا أن نتصل بنا عبر بريدنا الإلكتروني: ([email protected]) رقم WhatsApp: +12174870925

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu