• |
ide | kryesore

Video/ Gruaja rreh në mes të plazhit burrin: Kon e q** ti bre?!

Lapsi Leaks

Një ngjarje e paprecedentë mësohet të ketë ndodhur në një prej plazheve të Budvas. Një grua në moshë është përfshirë në një konflikt verbal ndaj një burri, të cilin e ka goditur pastaj me shpulla.

Një tjetër grua është futur mes tyre duke u përpjekur t’i ndajë. Sipas rrëfimit të një dëshmitari okular, burri, edhe ky në moshë, ka tentuar të ngacmojë me fjalë intime gruan, e cila ka shpërthyer në të shara.

Mësohet se më tej gruaja ka njoftuar Policinë dhe ka kallëzuar gjithçka.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu