• |
ide | kryesore

Një shtatëzani e tretë për Beyonce

Paparazzi, Slider

Bey ndodhet me pushime me bashkëshortin Jay-Z ,vajzën Blue Ivy, dhe binjakët Rumi dhe Sir, por gjithmonë gjen kohë për të qenë aktive në rrjete sociale e për të ndarë foto me ndjekësit.

Kështu, dyshimet për një shtatzani te tretë filluan pikërisht pas publikimit të disa fotove të këngëtares në llogarinë e saj në Instagram. Në njërën prej tyre, Beyonce e veshur me një fustan lejla, pozonte me duart para barkut dhe dukej sikur donte të mbulonte diçka.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu