• |
ide | kryesore

Detaje nga vrasja në Fier/ Kush është 23-vjeçari i ekzekutuar

Arkiva, Lajme, Të fundit

I ezekutuari sot në Fier është Florian Selimi.

Ngjarja ka ndodhur në kthesën e Hamilit.


Lapsi.al mëson se viktima ka ardhur vitet e fundit në fshatin Sulaj të Fierit nga Tropoja.

Po sipas burimeve, ai mund të jetë ekzekutuar orëve të natës dhe është gjendur në afërsi të një kanali.

Trupi i tij është gjetur sot në mëngjes.

Nuk dihet ende nese vrasja ka të bëjë me autorë nga Fieri apo edhe nga vendlindja e tij, Tropoja. ©Lapsi.al 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu