• |
ide | kryesore

“Dy vrasje mafioze për 12 orë”, Berisha: Gjeneral “Hashashi” dhe Ardi Balili po merren me…

Lajme, Të fundit

Pas dy vrasjeve të shënuara ditën e sotme brenda harkut kohor të vetëm 12 orëve, ka ardhur reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha.


Në një postim në llogarinë e tij zyrtare në “Facebook”, Berisha shkruan se rendi është vënë në duart e mafies dhe se vrasësit janë larguar në drejtim të kafeneve, ndërsa ende nuk janë vënë në pranga.


Lideri historik i Partisë Demokratik, shton se vrasjet mafioze jane ligji i narkoshtetit!

2 vrasje ne 12 ore!

Ne 12 ore, dy vrasje te stilit mafioz, njera ne Rreshen tjetra ne Fier, rendi ne duart e mafies.
Vrasesit u larguan ne drejtim te kafeneve.
Ministri i Brendshem po i ben dorezimin Ministrit te familjes Blendi …. kurse gjeneral Hashashi dhe Ardi Balilin po merren se bashku me 30 milion euro te tenderit per narkouniformat e narkoplicise. Rendi ne narkoshtetin e Edvin Mafise kontrollohet nga mafia”, shkruan Berisha.

 

3 Comments

  1. Z, Berisha ne kete vend sado pak opozit te besh ose ti dalesh zot pronave, ose te denoncosh super vjedhjet, te gjith te shajn se kuptoj?rafineria e naftes ne Fier esht komplet ne duart e Sorosit , dhe se kemi naften me te shtrenjt ne bot askujt si ben pershtypje, prandaj gjithkush qe ben opozit ne ket vend kushdo te jet dalin disa kulish kurvash dhe bejn sikur ata qent e rrugeve qe u ka ren leshi komplet?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.