• |
ide | kryesore

Dyndje drejt bregdetit/ Radhë kilometrike në Rrugën e Kombit (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Trafik i rënduar dhe radhë kilometrike në Rrugën e Kombit.

Në pikën kufitare të Morinës në Kukës janë krijuar sot radhë të gjata. Shumë qytetarë përtej kufirit janë nisur për pushime drejt bregdetit tonë.

Sipas policisë, që nga ora tre e mëngjesit të sotëm kanë arritur të hyjnë në Shqipëri 22145 shtetas me 4058 mjete. ©Lapsi.al 

2 Comments

  1. krijohet nga ura e kukesit ky trafik sepse nuk eshte ure e autostrades, por eshte ura e vjeter.Pak me poshte rreth 500m eshte ura

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu