• |
ide | kryesore

Kylie Jenner shfaqet nudo (FOTO)

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner ka festuar 22-vjetorin e lindjes në brigjet e Italisë.

Pjesëtarja e familjes më mediatike në SHBA, “influencer” dhe biznesmenia organizoi një festë për miqtë në një jaht, i cili kishte një teatër, një sallon bukurie, sauna dhe pishinë.  Me rastin e ditëlindjes, Kylie promovoi edhe një linjë të re të kozmetikës, për të cilën pozoi komplet e zhveshur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu