• |
ide | kryesore

Kylie Jenner suprizohet nga i dashuri saj ( FOTO)

Paparazzi, Slider

Me rastin e ditëlindjes së Kylie, i dashuri  Travis Scott i ka mbushur shtëpinë me petale trëndafilash, ndërsa sot i ka dhuruar një varëse të mbuluar në diamantë, e cila mban logon e produkteve kozmetike të saj.

Kylie e ka postuar në Insta Story dhe ka shkruar : “O zot i madh!”

Miliarderja ka zgjedhur të festojë në një jaht me miqtë e afërt dhe familjarët e saj!

 

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu