• |
ide | kryesore

Taylor Swift shfaqet e dehur (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Taylor Swift është rikthyer në tregun muzikor duke rezultuar e suksesshme me produksionet e saj.

Gjithashtu ajo ka qenë shpesh në vemëndjen e mediave për shkak të lajmeve të ndryshme rreth saj. Këtë herë Taylor është fotografuar duke festuarme miqtë e saj ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim. E dehur duke kërcyer dhe këngët e saj ajo është argëtuar me miqtë në një bar. Kohët e fundit ajo ka marrë edhe 10 nominime për ‘MTV Music Award’, duke renditur kështu një sërë suksesesh.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu