• |
ide | kryesore

Bashkëpunimi i Rita Orës me Dj Avicii, rekord shikueshmërie

Paparazzi, Slider

Kënga sigurisht u prit shumë mirë nga fansat e dyshes dhe tani duket se edhe 1 vit më pas, vazhdon të dëgjohet. “Lonely Together” ka thyer rekord shikueshmërie, duke arritur 500 milionë klikime në ‘Spotify’ dhe duke u bërë kështu kënga e parë e Ritës me një numër të tillë klikimesh. Lajmin e ka ndarë vetë këngëtarja shqiptare me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, e cila siç mund ta mendoni nuk ka mundur të fshehë entuziasmin e saj. Rita dhe Avicii kanë pasur gjithmonë një miqësi të ngushtë bashkë dhe bashkimi i forcave në këtë projekt rezultoi ashtu siç pritej, i suksesshëm. Edhe pse dj i njohur ndërroi jetë atë vit, projektet e tij vazhdojnë të mbeten të preferuarat e publikut.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu