• |
ide | kryesore

FOTO/ Shokohen pushuesit, një peshkaqen 1.5 metra i gjatë kapet në Vlorë

Lajme, Të fundit

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë, ka shkaktuar panik tek pushuesit mesditën e sotme.

Gjallesa detare, 1.5 metra i gjatë, ishte nxjerrë në bregdet nga peshkatarët, të cilët e kishin kapur së bashku me peshq të shumtë nga “gjahu” i tyre i përditshëm.


Peshkaqeni është vendosur në tavolinat e një lokali dhe ka mbledhur qytetarë të shumtë kureshtarë rreth e rrotull për të parë këtë krijesën të detit me përmasa të mëdha.

 

2 Comments

  1. S lane gjallese pa vrare keta shkerdhatat. Edin dhe Lyrzimin nuk e lun kush, ndersa ai peshkaqeni i gjore as ka vrare njeri, as ka nxjerre njeri per tu vrare, as ka vjeth njeri, as ka genjyr njeri, as ka pretenduar gje, motren kush e vrau…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu