• |
ide | kryesore

Georgina Rodriguez, imazh i Yamamay

Paparazzi, Slider

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj. Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu