• |
ide | kryesore

Grabitet bashkëshorti i JLo

Paparazzi, Slider

 

Bashkëshorti i Jennifer Lopezit të dielën kishte udhëtuar me makinë në drejtim të San Franciscos për të ndjekur ndeshjen Giants-Phillies.

Pas që u kthye nga ndeshja, partneri i JLo vuri re se është plaçkitur dhe vlera e gjërave të humbura shkon deri në gjysmë milionë dollarë.Raportimet thonë se në makinën me qira bejsbollisti kishte bizhuteri, një laptop, dhe pajisje të tjera elektronike, të cilat u vodhën nga hajdutët.

Ngjarja ka ndodhur në dhjetë të mëngjesit dhe policët lokalë e kanë bërë primare zbardhjen e kësaj çështje.

Image

© SYRI.net

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu