• |
ide | kryesore

Harry Styles refuzon rolin në Little Mermaid

Paparazzi, Slider

Ish-“One Direction” e nisi mbarë debutimin kinematografik me “Dunkirk” dhe synon ta vazhdojë. Pati një ofertë shumë të mirë për prodhimin e ardhshëm live action të “Disney”, për të cilën pak kohë më parë ishte tepër entuziast.

Por, orët e fundit, Harry Styles refuzoi ofertën për të interpretuar Eric në “The Little Mermaid”.


Ende nuk dihen arsyet që e shtynë këngëtarin britanik ta refuzojë ofertën dhe vetë ai ende nuk është prononcuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu