• |
ide | kryesore

Mia Khalifa tregon pagesat si pornostare (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Mia Khalifa është një personazh mjaft i njohur në botën e filmave për të rritur.

26-vjeçarja punoi vetëm tre muaj si aktore pornografike dhe buja e atyre muajve ndihet ende sot, ku renditet si ndër performueset më të preferuara. Mia u bë veçanërisht e famshme pas një skene treshe, ku ajo performon me hixhab. Ishte e pa parë dhe e padëgjuar më parë dhe prandaj u bë nami.


Sidoqoftë, Mias nuk po i pëlqente më vëmendja që po merrte dhe u tërhoq nga industria në vitin 2015. Ekziston një nocion se pornografia është një karrierë shumë fitimprurëse, aq më tepër kur ke sukses të jashtëzakonshëm si Mia. Në rastin e saj, kjo s’është aspak e vërtetë. “Njerëzit mendojnë se kam bërë miliona prej pornos. Absolutisht e pavërtetë. Fitova gjithsej 12 mijë dollarë nga tre muaj në industri dhe asnjë qindarkë më shumë. Ishte e vështirë dhe e frikshme të gjeje punë pas një të shkuare në porno”- shkruan ajo në Twitter, ku promovon intervistën me Meghan Abbott. Të hiqte dorë ishte e lehtë, por të mbijetoje jo. “Mërzitesha kaq shumë kur kompani të ndryshme nuk donin të punonin me mua prej të kaluarës sime. Mendoja se s’do të gjeja kurrë një burrë si i fejuari im.”- tha ajo.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu