• |
ide | kryesore

Wanda dhe Icardi, në momente intime (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ju rikujtojmë se gruaja e futbollistit hyri e zhveshur në fushën e finales së Champions League ku bëri bujë të madhe nëpër rrjetet sociale, po ashtu ishte kryefjala e çdo kopertine nëpër revista dhe gazeta të ndryshme.

Wanda dhe Icardi nuk ndahen pothuajse asnjë moment nga njëri-tjetri. Së fundmi, partnerja e futbollistit, Wanda, publikoi disa foto ku shfaqen brenda në pishinë në momente intime me Icardin dhe mjaft të lumtur.


2222.PNG

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu