• |
ide | kryesore

Reagon motra e Miley pas ndarjes, ‘ Nuk është puna ime ‘

Paparazzi, Slider

Pasi  Miley Cyrus i dha fund marrëdhënies 10-vjeçare me Liam Hemsworth, disa foto të këngëtares duke u puthur me Kaitlyn Carter bënë xhiron e rrjetit. Ndërsa së fundmi motra e Miley-t, Brandi ka reaguar duke i kërkuar të gjithëve të respektojnë privatësinë e tyre.

“Nuk është puna ime për të folur rreth kësaj çështjeje. Unë jam këtu për motrën time dhe kam kaluar shumë kohë me të. Kur ajo të jetë gati për të folur për çfarëdolloj gjëje do ta bëjë”, është shprehur motra e Cyrus në një intervistë të dhënë për ‘Yourfavoritething’.


Raporti më i fundit i 26-vjeçares ka tërhequr  vëmendjen e publikut, megjithatë ajo ka vendosur mos të deklarojë asgjë deri më tani lidhur me këtë çështje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu