• |
ide | kryesore

Anwar Hadid tregon publikisht dashurinë për Dua Lipa ( VIDEO)

Paparazzi, Slider

Anwar Hadid duket shumë i dashuruar dhe këtë  e tregon shpesh.


Jo vetëm që shoqërohen bashkë pothuajse tërë kohën por edhe postimet, dedikimet në rrjetet sociale nuk mungojnë duke treguar kështu dashurinë që ekziston mes tyre. Së fundmi, Anwar ka shpërndarë një video në insta storyn e tij duke iu treguar dhe njëherë tjetër gjithë fansave që ka në Instagram, sa shumë e do Duan .


Në video shfaqet Dua Lipa duke kërcyer ndërkohë që Anwar e ka filmuar.

 

Videon e ka shoqëruar me ikona si për të shprehur  “është kaq e mirë sa nuk mundem as ta besoj që është e vërtetë, më vjen të qaj”  dhe me disa zemra.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu