• |
ide | kryesore

Eksploziv parukerisë në Nikël, policia nis hetimet

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sasi eksplozivi i është vendosur një biznesi në fshatin Nikël në Krujë natën e kaluar, fatmirësisht pa dëme në njerëz.

Sipas të dhënave zyrtare, më datë 16.08.2019, u referuan materialet hetimore në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Krujë dhe vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit pasi rreth orës 01:00, në fshatin Nikël, Krujë është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse në biznesin (parukeri) e shtetases R. Sh., duke shkaktuar vetëm dëme materiale.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu